ggg ggg ggg ggg

Bezpłatny kurs samoobrony
po raz trzeci

Po raz 3 Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk zaprosił mieszkanki naszej gminy na bezpłatny kurs samoobrony „Kobiety przeciwko przemocy”.

Podczas pierwszego spotkania wraz z Wioletą Roguska- Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu oraz Sławomirem Klockiem- Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, gdzie odbywają się zajęcia przywitał kobiety, które przez najbliższe 2 miesiące dwa razy w tygodniu będą trenowały pod okiem instruktora Arkadiusza Górka.
Uczestniczkom życzymy wytrwałości oraz jak najmniej okazji podczas których będziecie zmuszone wykorzystywać nabyte umiejętności. Jesteście w dobrych rękach- doświadczony instruktor Arek wykształci w Was niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia. Nauczycie się również podstaw pierwszej pomocy oraz otrzymacie informację, w jaki sposób możecie szukać pomocy w przypadku dotknięcia przemocą, również domową.
Bądźcie bezpieczne!
Kurs dofinansowano ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu profilaktyczno – edukacyjnego „Kobiety przeciwko przemocy”.

/Info UM Tłuszcz/

154 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
O poprawie bezpieczeństwa w Słupnie

We wtorek, 20 lutego w Starostwie Powiatowym w Wołominie odbyło się spotkanie poświęcone poprawie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu al. Jana Pawła...

Zamknij