ggg

Awanse w Urzędzie Miejskim

Od piątku 15 marca, Urząd Miejski w Wyszkowie ma nowy regulamin organizacyjny, a także dwóch nowych naczelników.

Decyzją Burmistrza Wyszkowa, Ewa Kuchta i Robert Augustyniak awansowani zostali na stanowiska Naczelników nowopowstałych komórek organizacyjnych Urzędu – Wydziału Spraw Obywatelskich i Administracji oraz Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych.
Ewa Kuchta ukończyła wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, a także podyplomowe studia z zakresu Europejskiego Prawa Samorządowego w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Od roku 2003 pracuje w Wydziale Ogólnym i Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, gdzie zajmuje się sprawami związanymi z działalnością gospodarczą. Posiada umiejętności w zakresie analizowania przepisów prawnych, rozpatrywania spraw na gruncie przepisów prawnych oraz łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Prywatną część swego życia poświęca rodzinie – mężowi i trójce dzieci. Wolne chwile spędza czytając książki.
Robert Augustyniak jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki w Warszawie na kierunku inżynieria oprogramowania. W latach 2000-2004 pracował w firmie DHL International Sp. z o.o. na stanowisku Customer Servise Agent, następnie awansowany został do funkcji Administratora Systemów OS, które to stanowisko sprawował do 2007 roku. Od 2008 roku, po dzień dzisiejszy zatrudniony nieprzerwanie w Wydziale Ogólnym i Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Wyszkowie na stanowisku Starszego Inspektora – Informatyka. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach interesuje się numizmatyką i polską kinematografią.

/Info/

508 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolenie LGD Równiny Wołomińskiej w Gminie Brańszczyk

Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” w ramach PROW na lata 2014 - 2020 zorganizowała 12 spotkań informacyjnych dla mieszkańców z...

Zamknij