ggg ggg

I Amatorski Turniej Tenisa za nami

W miniony weekend na kortach tenisowych przy ul. Słowackiego 21 odbył się I Amatorski Turniej Tenisa dla dorosłych z okazji Światowego Dnia Tenisa.

Do rywalizacji o podium stanęło 35 osób, z podziałem na kategorie mężczyzn oraz kobiet, a zacięta walka trwała do późnych godzin wieczornych. Atmosfera całego wydarzenia dostarczyła dużej dawki emocji i zabawy.
Spośród uczestników wyłoniono 8 wygranych, w kategorii kobiet: I miejsce: Katarzyna Dawidczyk, II miejsce: Małgorzata Jędrzejczyk, III miejsca: Marta Leleniewska oraz Kamila Mieczkowska oraz w kategorii mężczyzn: I miejsce: Maciej Sikora, II miejsce: Robert Wysocki, III miejsca: Tomasz Kizler oraz Olgierd Buczyński. Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy!
Ogromne zainteresowanie debiutanckim Turniejem, zmotywowało Klub Tenisowy do dalszego rozwoju pod kątem organizacji imprez, już 24.03 rozpocznie się Turniej Deblowy, od marca rusza również Rakietą Ząbki Challenge. Jednocześnie cały czas prowadzone są nabory do Akademii Tenisa- szczególnie zachęcamy osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem.
Więcej informacji znajdziemy na facebookowym fanpage’u, w recepcji Klubu oraz pod nr 570-093-090.
/Ewelina Popińska Klub Tenisowy Rakietą Ząbki/

1 471 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stanowisko Komitetu Prawo i Sprawiedliwość Gminy Wyszków w sprawie Pomnika Stanisława Wolskiego

Pomysł i zamiar ufundowania pomnika przedwojennego burmistrza Wyszkowa Stanisława Wolskiego uważamy za trafny, tak samo jak za trafne ufundowanie priorytetowo...

Zamknij