ggg ggg

Alkomat PROMILER do badania stanu trzeźwości kierowców dostępny w ostrowskiej komendzie

Sprawdź swój stan trzeźwości zanim wsiądziesz za kierownicę auta. Jedna nieprzemyślana decyzja przyniesie za sobą poważne skutki finansowe i prawne.

dav

Od dziś w recepcji znajdującej się przy stanowisku Dyżurnego zainstalowano alkomat do badania stanu trzeźwości kierowców. Urządzenie wyposażone jest w jednorazowe słomki, które będą również dostępne u Dyżurnego ostrowskiej komendy. Urządzenie na wyświetlaczu wskazuje w jaki sposób dokonać pomiaru. Apelujemy do kierowców aby w przypadku niepewności co do stanu trzeźwości nie ryzykować wsiadania za kierownicę auta. Przed wyjazdem poprośmy np. najbliższą osobę o podwiezienie do KPP w Ostrowi Mazowieckiej gdzie badanie alkomatem zajmie tylko chwilę. Pamiętajmy, że kierowanie autem w stanie po użyciu tj. od 0,2‰ do 0,5‰ alkoholu we krwi stanowi wykroczenie natomiast powyżej 0,5‰ przestępstwo zagrożone karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

65 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tymczasowy areszt za groźby zgwałcenia, pozbawienia życia i naruszenia miru domowego

55-latka zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Tłuszczu. Mężczyzna wdarł się do domu swojej znajomej, zagroził zgwałceniem jej i jej matki,...

Zamknij