ggg ggg ggg

Agnieszka Gryglas nowym Zastępcą Wójta Gminy Dąbrówka

Przełom stycznia i lutego przyniósł duże zmiany na najbardziej eksponowanych stanowiskach samorządowych w Gminie Dąbrówka. Mamy nową Panią Wicewójt, nowego Przewodniczącego Rady Gminy i nową Wiceprzewodniczącą Rady Gminy.

Podczas trzydziestej pierwszej Sesji Rady Gminy Dąbrówka, która odbyła się w poniedziałek, 31 stycznia, rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącej Rady Gminy złożyła Agnieszka Gryglas.
W tajnym głosowaniu Rada Gminy zdecydowała, że nowym Przewodniczącym Rady będzie radny Sławomir Rosa (dotychczasowy Wiceprzewodniczący). Natomiast funkcję Wiceprzewodniczącej powierzono radnej Helenie Kuśkowskiej.


Wójt Radosław Korzeniewski podziękował Agnieszce Gryglas za dotychczasową pracę na stanowisku Przewodniczącej, za jej zaangażowanie i wiele cennych uwag i inicjatyw. Nowo wybranym: Przewodniczącemu i Wiceprzewodniczącej życzył sukcesów i satysfakcji z objęcia odpowiedzialnych funkcji.
Pani Agnieszka Gryglas na mocy Zarządzenia Wójta Dąbrówki, powołana została z dniem 1 lutego br. na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Dąbrówka.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy samorządowej na rzecz gminy i mieszkańców!

/opr. KW/

2 236 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij