ggg ggg

6 medali w Radzyminie!!!

11 listopada młodzicy i kadeci z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w dwóch turniejach. Młodzicy wystartowali w Mistrzostwach Województwa Młodzików OZKWM, zaś kadeci w Turnieju Cudu Nad Wisłą. Zawody rozegrano równolegle w Radzyminie.

Był to bardzo udany start zważywszy, że wszyscy nasi zawodnicy stanęli na podium.
Wśród młodzików świetnie spisał się Kacper Podbielski, który przed czasem wygrał swoje walki i zajął pierwsze miejsce. Franciszek Dorosz wywalczył trzecie miejsce.
Wśród kadetów świetne pojedynki stoczyli wszyscy zawodnicy, jednak po złoto sięgnął tylko Damian Cymerman. Srebro wywalczył Adam Kwasiborski, a brąz po zaciętych walkach wywalczyli Filip Wilczyński oraz Mateusz Akacki. Zawodnikami opiekowała się pod nieobecność sensei nasza świeżo upieczona mistrzyni Polski i studentka AWF Michalina Chrobot. Organizatorem zawodów był Radzymiński Klub Karate oraz Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego.
W tym samym czasie juniorzy i seniorzy walczyli w Katowicach na Mistrzostwach Polski Open i Juniorów. Był to bardzo udany weekend dla OKKK.

/Info/

106 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mistrz Polski w brazylijskim jiu-jitsu wśród ostrowskich policjantów

Trzy lata intensywnych treningów na macie przyniosło efekty. Adam Laskowski z ostrowskiej komendy zdobył złoto w kategorii „Masters 1” i...

Zamknij