ggg ggg ggg ggg ggg

3 : 0 dla CAMPERA (15.01.2013)

Ubiegła sobota okazała się szczęśliwa dla KS CAMPER.

12 stycznia w Sali sportowej WOSiR w Wyszkowie Camper rozegrał mecz z siatkarzami Energetyki Jaworzno. Pierwszy set zakończyli wynikiem 25 : 23, drugi 25 : 18, a trzeci 25 :12. Dało to naszej drużynie awans na 3 miejsce w tabeli I ligi z dotychczas zajmowanego 7. Jedynym nieprzyjemnym momentem była nagła kontuzja nogi zawodnika gości – Macieja Janikowskiego. Przyjmujący Energetyka po skończonym ataku spadł na nogę jednego z zawodników Campera i doznał otwartego złamania kości piszczelowej prawej nogi. Mecz został wstrzymany na kilkanaście minut, póki Janikowskiego nie zabrało pogotowie. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu przyznano Maciejowi Janikowskiemu, a publiczność owacjami podziękowała zawodnikowi za grę.