ggg
ggg ggg

100 lat mieszkanki Gminy Andrzejewo

Pani Stanisława Han we wtorek, 1 września ukończyła 100 lat. Urodziła się w Królach Dużych i tu właśnie spędziła prawie całe swoje życie. Ze względu na wiek oraz konieczność sprawowania opieki nad Panią Stanisławą syn wraz z żoną zabrali ją do swojego mieszkania do Białegostoku.

Aby uczcić tak wspaniały Jubileusz, Pani Beata Ponichtera – Wójt Gminy Andrzejewo razem z Panią Grażyną Baranowską –Kierownikiem USC, 7 września odwiedziły Panią Stanisławę w Białymstoku. Przedstawiciele samorządu wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazali dostojnej jubilatce prezent oraz bukiet kwiatów, a Delegatura Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce przekazała list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego.
Pani Stanisława to bardzo ciepła i miła osoba. Przywitała nas bardzo serdecznie oraz zaskoczyła dobrą kondycją i pamięcią. Opowiadała o swoich synach, o czasach wojny oraz wspominała sąsiadów z Króli Dużych. Prosiła, aby przesłać pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców tej miejscowości.
Dzień swoich setnych urodzin Pani Stanisława spędziła w gronie najbliższej rodziny, która uczciła tę uroczystość rodzinnym obiadem oraz Mszą Świętą odprawioną w intencji Jubilatki zarówno w Białymstoku jak i w Jasienicy.
Szanownej Jubilatce życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu. /Info/

329 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
W 76. rocznicę bitwy pod Pecynką

W sobotę, 5 września odbyły się uroczyste obchody 76. rocznicy Operacji „Burza” w Puszczy Białej i bitwy pod Pecynką, stoczonej...

Zamknij