ggg ggg ggg ggg

14-latka z Ząbek laureatką ogólnopolskiego konkursu!

Dnia 3 czerwca 2022 r. uczennica Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ząbkach odebrała z rąk Pani Małgorzaty Zyśk Burmistrza Miasta Ząbki, podziękowanie za godne reprezentowanie naszego Miasta na ogólnopolskiej arenie.

Anna Rozbiewska, 14-latka z Ząbek, uczennica klasy 8F SP nr 2, została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Klub Ośmiu – Młodzieżowy Wolontariat” i otrzymała dzisiaj, w towarzystwie swojej mamy oraz Pani Dyrektor Ireny Małyszczuk, Pani Katarzyny Węgrzynek – nauczycielki SP2 i opiekunki szkolnego „Klubu Ośmiu” Młodzieżowego Wolontariatu, wyrazy uznania i podziękowania od Pani Małgorzaty Zyśk Burmistrza Miasta Ząbki.

Ania Rozbiewska w wolontariacie działa od czterech lat. Pomaganie jest jej pasją. Ponadto, dobrze biega, interesuje się psychologią, w swojej szkole (SP2 w Ząbkach) pełni rolę Rzecznika Praw Ucznia, a także jest wiceprzewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta.
Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy, i tak wielu pasji!

/Info/

632 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jarosław Kaczyński w Markach ogłosił przedwyborczą mobilizację Prawa i Sprawiedliwości

W ubiegłą sobotę, 4 czerwca Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne stało się miejscem konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Tego dnia do Marek zjechali...

Zamknij