Na sesji Rady Miasta i Gminy Jadów, która odbyła się 17 czerwca 2026 r., Radni ocenili pracę Burmistrza Rafała Rozpary. W głosowaniu nad udzieleniem absolutorium, za wykonanie budżetu w ubiegłym roku, 14 radnych głosowało za, 1 osoba była przeciwko.

Udzielenie absolutorium stanowi wyraz uznania dla prawidłowego zarządzania oraz efektywnego funkcjonowania Gminy. To ważna i pozytywna informacja dla mieszkańców Gminy Jadów, potwierdzająca stabilność samorządu oraz stwarzająca solidne podstawy do dalszego rozwoju i sprawnej realizacji kolejnych
przedsięwzięć inwestycyjnych.












