ggg ggg
ggg ggg

Grzegorz Krycki odszedł z Centrum Medycznego w Radzyminie, aby pokierować pracą Szpitala Powiatowego w Wołominie

Wiadomość o zmianach w radzymińskiej i wołomińskiej służbie zdrowia, od kilku dni przykuwa uwagę mieszkańców obydwu miast. Grzegorz Krycki, wieloletni dyrektor SPZ ZOZ w Radzyminie pokieruje pracą Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. Tymczasem obowiązki dyrektora Centrum Medycznego w Radzyminie, pełnić będzie lek. med. Renata Hegedorna-Tronina.

Jak pinformowało Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920r. w Radzyminie, w ubiegły piątek, 29 marca odbyło się pożegnanie Dyrektora Grzegorza Kryckiego oraz z-cy dyrektora ds. medycznych, lek. med. Agnieszki Wolskiej.
Jak czytamy w treści podziękowania, które personel złożył ustępującemu dyrektorowi Grzegorzowi Kryckiemu: „Wielu z nas od 2011 roku miało szczęście i przyjemność współpracować z wyjątkowym menagerem, dla którego zdrowie pacjentów i dobro współpracowników było na pierwszym miejscu.
Widzieliśmy przez te lata ogromy wysiłek, bezgraniczne oddanie i podporządkowanie Pana życia sprawom naszego Centrum Medycznego. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości, udało się Panu rozbudować przychodnię, zwiększyć kontrakt z NFZ, rozwinąć zakres świadczeń medycznych, w tym uruchomić nowoczesną Pracownię Endoskopową i Zakład Rehabilitacji.
Zaszczepił w nas Pan troskę o rozwój naszego wspólnego miejsca pracy i konieczność solidnej pracy. Wspólnie cieszyliśmy się z małych i dużych sukcesów naszej placówki.
Troszczył się Pan o nasz zespół medyczny oraz pracowników niemedycznych, potrafimy ze sobą współpracować w przyjaznej atmosferze. Dostrzegamy Pana wielką umiejętność kierowania zespołem, stwarzania przestrzeni do samodzielnej pracy, realizowania własnych inicjatyw. Doświadczyliśmy z Pana strony –zainteresowania, ciepła, ogromnego zaufania i wiary w nas. A my mamy nadzieję nie zawiedliśmy Pan zaufania.
Dziękujemy za te lata współpracy i życzymy powodzenia na nowej drodze kariery zawodowej.”
Tego samego dnia, odbyło się również pożegnanie z-cy dyrektora ds. medycznych, lek. med. Agnieszki Wolskiej, która „w czasie swej sześcioletniej pracy na tym stanowisku, dała się poznać jako osoba niezwykle pracowita, kompetentna, a jednocześnie ciepła, wyrozumiała i serdeczna. Swoje obowiązki zawsze wypełniała z budzącym podziw ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem.
Pani Dyrektor, oprócz pełnienia obowiązków kierowniczych, była również lekarzem, który dbał o zdrowie swoich pacjentów m.in. w Poradni Chirurgicznej.”
W miniony poniedziałek, 1 kwietnia burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński poinformował, iż w związku ze złożonymi przez dyrektora SPZ ZOZ w Radzyminie – Grzegorza Kryckiego oraz zastępcę dyrektora – Agnieszkę Wolską wypowiedzeniami, powołanie do pełnienia obowiązków dyrektora SPZ ZOZ w Radzyminie od dn. 1 kwietnia br. otrzymała lek. med. Renata Hegedorna-Tronina – dotychczasowa kierownik POZ. (Pani Doktor jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą hematologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przez ostatnie trzy lata sprawdziła się jako doświadczony i zaangażowany w sprawy pacjentów Kierownik Poradni POZ. Od pierwszej chwili otacza każdego pacjenta troskliwą, pełną empatii opieką medyczną i zapewnia komfort leczenia.
Swoje doświadczenie, wiedzę i rozwiązania wykorzysta przy realizacji nowych zadań).
Jednocześnie, burmistrz Radzymina poinformował, że w najbliższych tygodniach ogłoszony zostanie konkurs na stanowisko dyrektora SPZ ZOZ w Radzyminie.
Nowemu kierownictwu szpitali w Wołominie i Radzyminie, życzymy spełnienia planów i pomyślności w dalszej karierze zawodowej. Mamy nadzieję, że na zmianach w kierownictwie obydwu placówek skorzystają przede wszystkim pacjenci.
/opr. R.L./

 

1 767 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ciekawa i wyjątkowa opowieść o Węgrowie

28 marca 2019 r. w podziemiach Klasztoru Reformatów parafii pw. św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy uroczyście...

Zamknij