Zamieścił admin - cze 10, 2026
Wyjątkowa wycieczka do Warszawy!
Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Brok Folk zaprosiło mieszkańców gminy, swoich członków stowarzyszenia oraz młodzież na atrakcyjną i ciekawą wycieczkę do Warszawy. 26 maja 2026 roku wraz z uczestnikami wycieczki, czyli członkami Stowarzyszenia Kulturalno-Edukacyjnego Brok Folk, mieszkańcami Broku, przyjaciółmi stowarzyszenia oraz uczniami ZPPO w Broku wraz z opiekunem Panią Izabellą Sadłowską wspólnie odwiedzili stolicę.W programie wyjazdu znalazło się m.in. zwiedzanie Łazienek Królewskich, spacer po ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, wizyta na Stadionie Narodowym trasą „Piłkarskie Emocje” oraz zwiedzanie Sejmu RP z udziałem Poseł na Sejm RP Marii Koc. Nie zabrakło również chwili odpoczynku i wspólnego obiadu w restauracji „Strefa Kibica”.Udał się zdaniem uczestników ten wspólnie spędzony czas, ze świetną atmosferę i ogromem pozytywnej energii.Szczególne podziękowania skierowali do Pani Poseł Marii Koc za zaproszenie do Sejmu RP oraz możliwość zwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.„Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie zorganizować tak wartościowy i integrujący wyjazd. To kolejny piękny przykład na to, że razem można tworzyć wyjątkowe inicjatywy. Dziękujemy i… do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Brok Folk!”. – Podsumowywali swoją wycieczkę, która okazała się pięknym dniem, pełen ciekawych miejsc, rozmów i spędzenia wspólnego czasu. Oprac. KW, info Stowarzyszenie Brok...
Więcej...