ggg ggg ggg

Złote Gody 2022 w Serocku

Tegoroczna jesień przyniosła w Serocku szczególnie wzruszającą uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, które Prezydent RP nadał aż 28 Parom Małżeńskim mieszkającym na terenie Gminy Serock.

W złożonej przysiędze małżeńskiej trwa niezłomnie od ponad półwiecza 28 par z terenu Gminy Serock, które w tym roku obchodzą jubileusz Złotych Godów.
Uroczystość zadedykowana Szczęśliwie Zakochanym Małżonkom z długoletnim stażem odbyła się w czwartek, 27 października w sali widowiskowej Centrum Kultury w Serocku.
Aktu dekoracji medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Serock Artur Borkowski. W uroczystości wzięło udział 27 par.
Jubilaci otrzymali upominki oraz listy gratulacyjne z życzeniami miłości i zdrowia na dalsze wspólne lata.
Tego dnia na Jubilatów i zaproszonych gości czekała również muzyczna niespodzianka – występ podopiecznej Centrum Kultury i Czytelnictwa Natalii Łączkowskiej, która zaprezentowała znane utwory w autorskich aranżacjach.
Serocki jubileusz Złotych Godów Małżeńskich zakończył się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia wszystkich par. Serdecznie gratulujemy wszystkim Jubilatom i życzymy wielu kolejnych lat zdrowia, pomyślności i rodzinnego szczęścia!

/opr. KW; źródło: UMiG Serock/

166 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
O ludności Radzymina podczas walk z bolszewikami…

W sobotę, 12 listopada w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, radzymińska biblioteka zaprosiła mieszkańców na spotkanie z p. Władysławem Kolatorskim,...

Zamknij