ggg ggg

Zatrzymani z marihuaną i mefedronem. Zdradziło ich podejrzane zachowanie

Dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki zostało zatrzymanych przez policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego. 21-latków zdradziło nerwowe zachowanie podczas legitymowania. Wyszkowianie już usłyszeli zarzuty do których się przyznali. . Za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 listopada. Dochodziła godzina 23, kiedy policjanci wydziału prewencji patrolowali ul. 3 Maja w Wyszkowie. Kiedy tzw. skarpie nad rzeką Bug zauważyli mercedesa, a w nim dwóch mężczyzn postanowili sprawdzić co jest powodem ich przebywania o tej porze w tym miejscu.

Podczas legitymowania mężczyźni w wieku 21-lat nerwowo się zachowywali, trzęsły im się ręce i nie potrafili racjonalnie wytłumaczyć co robią nocą w aucie na skarpie. Ich podejrzane zachowanie spowodowało, że funkcjonariusze postanowili przeszukać pojazd i będących w nim mężczyzn.  Przeczucie nie myliło doświadczonych funkcjonariuszy. W aucie został znaleziony mefedron i marihuana oraz waga do porcjowania narkotyków. Natomiast w portfelu pasażera policjanci ujawnili i zabezpieczyli foliowe opakowanie strunowe z zawartością marihuany.  

Wyszkowianie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 21- latkowie już usłyszeli zarzuty do których się przyznali.

Mundurowi przypominają, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za handel używkami aż do 10 lat więzienia

kom. Damian Wroczyński

123 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Henryk Kowalczyk ministrem rolnictwa i wicepremierem w rządzie Mateusza Morawieckiego

Premier RP Mateusz Morawiecki dokonał rekonstrukcji rządu, a Prezydent RP Andrzej Duda podczas wtorkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie...

Zamknij