ggg ggg ggg

Zakończenie roku akademickiego

Dnia 24 czerwca 2024 r Słuchacze Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli kolejny Rok Akademicki.

Podczas uroczystości każdy ze studentów otrzymał pamiątkowy dyplom, były również podziękowania, wspomnienia z fotografii wykonanych podczas spotkań, koncert zespołu działającego przy MiGOK Łocho ho!,  a na koniec słodki poczęstunek oraz potańcówka.

W ciągu roku słuchacze mogli skorzystać z wielu propozycji, takich jak: zajęcia malarskie, ceramiczne, j. angielskiego, wykładów historycznych i z innych dziedzin, zdrowy kręgosłup, nauki tanga, brydża. Ponadto odbywały się spacery nordic walking z ogniskiem, wycieczki do Warszawy do Teatru Polskiego, na wystawę  Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo oraz spacer Śladami A. Osieckiej, spotkania integracyjne (potańcówka w Kolorze BLUE, spotkania muzyczno-poetyckie Przy kawie i herbacie, wielkanocne i wigilijne), warsztaty rękodzielnicze, odbyły się również pierwsze spotkania zapoznające seniorów z tworzeniem Gminnej Rady Seniorów  i inne.

/MIGOK/

175 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkołach Podstawowych Gminy Andrzejewo

W dniu 20 czerwca 2024 roku w oddziale przedszkolnym w Andrzejewie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pożegnano 6 latków, którzy...

Zamknij