ggg ggg ggg

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkołach Podstawowych Gminy Andrzejewo

W dniu 20 czerwca 2024 roku w oddziale przedszkolnym w Andrzejewie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pożegnano 6 latków, którzy od września br. staną się uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Występy artystyczne w wykonaniu  dzieci dostarczyły wielu wzruszeń i emocji rodzicom oraz zaproszonym gościom.

Następnego dnia tj. 21 czerwca 2024 roku zakończono rok szkolny we wszystkich szkołach podstawowych z terenu naszej gminy. Jak co roku uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą w kościele parafialnym w Andrzejewie, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz kadra pedagogiczna. Był to szczególny dzień dla uczniów klas ósmych, którzy mury szkół opuścili bezpowrotnie stając się ich absolwentami.

W każdej ze szkół po przemówieniach i występach artystycznych, podsumowano mijający rok szkolny oraz wręczono uczniom nagrody, dyplomy i statuetki za szczególne osiągnięcia zarówno w nauce jak i sporcie, czytelnictwie czy poszczególnych konkursach.

Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera wyróżniła następujących uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce w mijającym roku szkolnym:

– Kamila Świerżewska – uczennica Szkoły Podstawowej w Starej Ruskołęce,

– Rafał Kalinowski –uczeń Szkoły Podstawowej Ołdakach Polonii,

– Patrycja Leszczyńska – uczennica Szkoły Podstawowej w Andrzejewie,

– Julian Moczydłowski – uczeń Szkoły Podstawowej w Andrzejewie,

– Aleksander Sutkowski – uczeń Szkoły Podstawowej w Andrzejewie.

137 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
44 Dni Broku i Puszczy Białej

Zamknij