ggg
ggg ggg

XVII Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Stoczek

Jak co roku w pierwszą niedzielę grudnia na hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Stoczku odbył się  zaliczany do Grand Prix Mazowsza Turnieju Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Stoczek.

 

dsc02846

 

W tegorocznej, XVII edycji wzięło udział 23 pary z całej Polski. Organizatorami turnieju byli Mieczysław Wójcik- Wójt Gminy Stoczek oraz Jana Wojciech Tyszka- Prezes Klubu Sportowego Błękitni Stoczek. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia –Maciej Czajkowski z Warszawskiego Związku Brydża Sportowego

Po trwających od godziny 11 do 16 rozgrywkach nagrodzono 3 zwycięskie pary:

I miejsce zajęła Para Nr 7: Marek Osiecki i Dariusz Sierocki.
II miejsce zajęła Para Nr 18: Bogdan Szulejewski i Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko.
III miejsce zajęła Para Nr 12: Maciej Kowalski i Grzegorz Kula.

Zwycięskie pary odebrały z rąk wójta oraz zastępcy puchary, dyplomy i nagrody finansowe. Nagroda finansowa za 4 miejsce, tzw. mikst trafił do Pary Nr. 1 Joanny Derewońko i Tadeusza Luzaka. Tradycyjnie spośród wszystkich uczestników turnieju wylosowano jedną parę, która nagrodzona została nagrodą pieniężną w wysokości 50,00 PLN była to Para Nr 20 Olga Wrzos i Henryk Przybysławski.
Tradycyjnie w przerwach między kolejnymi partiami uczestnicy mieli do dyspozycji bufet, w którym czekały kanapki, gorąca kawa, herbata oraz potrawa, której nie mogło zabraknąć, czyli staropolski żurek.
Zdobywcom głównych nagród jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną grę i zapraszamy na kolejny turniej brydża sportowego, który odbędzie się już za rok!

1 637 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Reforma będzie kosztowna, ale najważniejsze jest dobro dzieci – zebranie w Zespole Oświatowym w Toporze

W piątek, 2 grudnia w Zespole Oświatowym w Toporze odbyło się zebranie, w którym oprócz rodziców i nauczycieli udział wzięli...

Zamknij