ggg

XLIV Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

W dniu 13 stycznia br., w trybie zdalnym odbyła się XLIV Sesja Rady Powiatu. Otwarcia Sesji dokonała Przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda.

Minutą ciszy radni uczcili zmarłego Ireneusza Kuleszę Skarbnika Powiatu w latach 2002 – 2004, Naczelnika Wydziału Komunikacji i Dróg w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej w latach 1999-2002 Następnie radni podjęli uchwały w sprawach:
zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia uchwały budżetowej na 2022 rok,
zmieniającą uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Ostrowskiego na lata 2022 – 2035.
Radni poruszali sprawy związane ze zdrowiem i infrastrukturą oświatową. Radna Eliza Drewnowska podsumowała grudniową akcję „Murem za mundurem”, w której udział licznie wzięły Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia z terenu Powiatu Ostrowskiego. Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek dołączył słowa podziękowania dla wszystkich, którzy w niej uczestniczyli. Przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda poinformowała, że z dniem 1 lutego br. z funkcji sekretarza powiatu rezygnuje Jolanta Ugniewska. W imieniu własnym oraz radnych przewodnicząca złożyła Pani Jolancie Ugniewskiej serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę.

/Info Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej/

174 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Proinwestycyjny budżet gminy Zaręby Kościelne na 2022 rok

Na XXVII Sesji Rady Gminy w Zarębach Kościelnych w dniu 29 grudnia 2021 roku jednogłośnie uchwalono budżet gminy Zaręby Kościelne...

Zamknij