ggg ggg ggg ggg

Wołomin: 125 tys. zł, Duczki: 115 tys. zł!!!

W niedzielę, 13 stycznia w Wołominie i w Duczkach odbyła się 27. edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano pieniądze na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W Wołominie aż kipiało od atrakcji. Sztab WOŚP mieścił się w Szkole Podstawowej nr 7, gdzie przez cały dzień odbywały się pokazy i koncerty, którym towarzyszyły licytacje wielu ciekawych przedmiotów od kolacji z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem po fotel burmistrz Elżbiety Radwan.
W trakcie 27. Finału można było podziwiać pokazy: I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej, Studio Step-up Fitnes, Akademia Malucha koncerty: Przemysława Dominiaka, Marleny Drozdowskiej, Olgi Jankowskiej, Luigi Pagiano, czy formacji Moment. Wieczorem odbyły się koncerty Marcusa P, Nicoli Rosa, Cayra oraz gwiazdy wieczoru zespołu Classic.
W efekcie udało się zebrać rekordową kwotę 125 tys. zł, która zasiliła konto WOŚP!!!
Wiele wspaniałych i niewyobrażalnych atrakcji jak co roku przygotował także Sztab WOŚP w Duczkach, gdzie uczestnicy tegorocznego Finału mogli liczyć na koncerty zespołów: Dagmara & Bazyleek, Tarzan Boy, Dennis Krzysztof Leśnik, Jagoda i Brylant, Diley oraz formacji Piękni i Młodzi.
Występom towarzyszyło mnóstwo licytacji, atrakcji, stoiska, animacje, gra fantowa z mega nagrodami. W efekcie, Sztab WOŚP Duczki podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał 115 tysięcy złotych!
Trzeba przyznać, że łącznie to naprawdę imponujący wynik i rekord godny stolicy powiatu. Wielkie brawa dla mieszkańców gminy Wołomin!
/kw/

3 808 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ponad 60.000 złotych dla WOŚP od mieszkańców Wieliszewa

W minioną niedzielę, 13 stycznia odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieliszewie, któremu towarzyszyło mnóstwo atrakcji, zorganizowanych...

Zamknij