ggg
ggg ggg

Włamał się do pojazdu i garaży – może znasz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie włamań do pojazdu i garaży w Markach przy ul. Szpitalnej przez n/n osobę. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Sportowej 5 w Markach.

Komisariat Policji w Markach prowadził postępowanie przygotowawcze dotyczące włamań do pojazdu i garaży w dniu 15 października 2020r w Markach przy ul. Szpitalnej.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo. Mężczyzna posiada charakterystyczne znamię w postaci dużego pieprzyka umieszczonego pomiędzy oczami. Ta sama osoba mogła również w towarzystwie innego mężczyzny dokonywać podobnych włamań w tym okresie na terenie Marek.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 47 72 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

asp. szt. Tomasz Sitek

290 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stracił panowanie nad motocyklem i wypadł z drogi

Funkcjonariusze wyszkowskiej komendy policji wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Lucynowie w rejonie węzła trasy S-8. 19-letni motocyklista...

Zamknij