ggg
ggg ggg

Stracił panowanie nad motocyklem i wypadł z drogi

Funkcjonariusze wyszkowskiej komendy policji wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Lucynowie w rejonie węzła trasy S-8. 19-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Wczoraj po godzinie 17.00 w Lucynowie doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący hondą, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, zjechał do przydrożnego rowu w wyniku czego pojazd wywrócił się. 19-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna podróżował sam.

Funkcjonariusze wykonali zdjęcia oraz zabezpieczyli ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozsądek oraz kulturę jazdy.

kom. Damian Wroczyński

286 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyjątkowa okazja Iphone 8 za 1 zł po czym z konta zniknął ponad tysiąc złotych

Apelujemy o więcej rozwagi i ostrożności podczas tzw. super okazji na portal ogłoszeniowych. Niestety mieszkaniec powiatu ostrowskiego odczuł to na...

Zamknij