ggg ggg ggg ggg

Wielkanocny zajączek dla Kombatantów i Seniorów!

Niedawno minął rok, odkąd koronawirus zamknął ludzi w domach. Izolacja jest szczególnie uciążliwa dla ludzi starszych i samotnych, którzy kolejne święta spędzają w czterech ścianach swoich domów.

Chcąc przypomnieć Kombatantom z terenu powiatu wołomińskiego prawdziwą atmosferę Świąt Wielkanocnych, Kadeci i Wychowawcy I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie na chwilę wcielili się w rolę świątecznego zajączka.
W ubiegły piątek, 26 marca do czterdziestu Kombatantów i Seniorów z naszego regionu trafiły paczki żywnościowe wraz z upominkami i życzeniami, przygotowane przez Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej, Starostwo Powiatowe w Wołominie oraz I LO PUL. Dołączono do nich również smakowicie wyglądające mazurki i babki od Urzędu Miejskiego w Wołominie.
Podczas przekazywania świątecznych podarków uczniowie I LO PUL w Wołominie usłyszeli podziękowania, ciepłe słowa i prośbę o przekazanie życzeń Wszystkim Darczyńcom. – Dla takich chwil warto pomagać i sprawiać radość innym, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie – przyznaje Dyrektor I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie p. Agnieszka Kaczyńska.
Pomoc osobom starszym i potrzebującym jest niezwykle ważna, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa. Weźmy przykład z Kadetów I LO PUL i pamiętajmy, aby w najbliższych dniach nikt nie został bez wsparcia najbliższych, przyjaciół, znajomych czy sąsiadów.
/I LO PUL, rl/

1 192 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skwer przed dawnym Starostwem otwarty dla mieszkańców

Skwer przed zabytkowym budynkiem dawnego starostwa radzymińskiego przy ul. Konstytucji 3 Maja 19, w którym obecnie mieści się część referatów...

Zamknij