ggg ggg ggg ggg

Wakacje z Gminną Biblioteką Publiczną w Porębie

Zajęcia wakacyjne w Porębie Średniej za nami!

Wspólny czas spędziliśmy bardzo aktywnie. Były gry zespołowe, zabawy z piłką, zajęcia z chustą animacyjną wymagające współpracy całej grupy i dużo, dużo energii. Jednak znaleźliśmy również czas na odpoczynek podczas malowania pięknych prac plastycznych, rozwiązywania rebusów, krzyżówek i łamigłówek.
Wyjątkowym gościem był Pan Wojciech Kobiałko – polski aktor teatralny i filmowy. Na spotkaniu uczestnicy zajęć z biblioteką dowiedzieli się, że aktor i widz to dwa najistotniejsze składniki, bez których istnienie teatru nie byłoby możliwe. Dzieci wykonywały również ćwiczenia oddechowe na przeponę i ćwiczenia dykcyjne.
Największą frajdę sprawiło najmłodszym wspólne przedstawienie historii „Pchły Szachrajki”. To sympatyczna opowieść o rezolutnej pchle, której sposobem na życie było robienie psot każdej napotkanej osobie.
Na zakończenie wspólnych zajęć dzieci otrzymały piękne dyplomy i upominki. Wiemy, że jeszcze nieraz się spotkamy! Do zobaczenia!

/GCKSiT w Brańszczyku/

955 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Piknik z Produktem Polskim w Pułtusku

Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk 16 lipca wziął udział w pikniku towarzyszącym konkursowi kulinarnemu dla Kół Gospodyń...

Zamknij