ggg ggg ggg ggg

V turniej minisiatkówki (14.02.2012)

Dn. 07.02.2012 r. w Zespole Szkół w Wyszkowie na hali WOSiR został rozegrany V turniej chłopców w minisiatkówce o Puchar Dyrektora Pana Zbigniewa Szczerby. Organizatorami turnieju byli trenerzy klas sportowych i nauczyciele.

Do rozgrywek zostały zaproszone czołowe zespoły z Mazowsza: UKS Plas Warszawa, UKS Skok Wołomin, Olimp Tłuszcz. Gospodarzami turnieju byli oczywiście zawodnicy z UKS Polonez Wyszków. Rozgrywki były przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych: „dwójki” (IV klasa szkoły podstawowej), „trójki” (V klasa szkoły podstawowej) oraz „czwórki” (VI klasa szkoły podstawowej). Uczniowie Zespołu Szkół z Wyszkowa zaprezentowali się nieźle. Trenerami poszczególnych kategorii są: Zbigniew Malinowski, Sylwia Myśliwiec, Maciej Alancewicz.