ggg
ggg ggg

Ustawiono nowe wiaty przystankowe na ul. Powstańców

Miasto Ząbki stara się poprawić komfort pasażerów, korzystających z komunikacji autobusowej. W ubiegłym tygodniu pojawiły się nowe wiaty przystankowe na ul. Powstańców.

Jak poinformował ząbkowski magistrat, we wtorek 2 marca na ul. Powstańców zostały ustawione brakujące wiaty przystankowe na przystankach: Maczka 01, Powstańców Las 01 i 02.
Przystanek Powstańców Las 01 zostanie uruchomiony w związku z wprowadzeniem objazdu przebudowywanej ul. Szwoleżerów, a później będzie funkcjonował już na stałe i ul. Powstańców będzie miała dwukierunkową komunikację autobusową na całej swojej długości.
„Na obszarze Ząbek funkcjonuje 75 przystanków autobusowych z czego 39 jest wyposażonych w wiaty. Staramy się co roku dostawiać kolejne wiaty, ale ich montaż zależy nie tylko od możliwości budżetu, ale przede wszystkim od dostępności miejsca na danym przystanku i uwarunkowań związanych z uzbrojeniem podziemnym” – wyjaśnia UM Ząbki jednocześnie zapowiadając, że „w ramach tego samego zamówienia w najbliższych dniach, o ile warunki pogodowe pozwolą, zostanie również ustawiona wiata na przystanku Gajowa. Dzięki temu pasażerowie zyskają osłonę przed czynnikami atmosferycznymi”.

/opr. KW, źródło: UM Ząbki/

109 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W REJONIE UL. PRZYJACIELSKIEJ W KOBYŁCE

28 kwietnia odbędzie się przetarg na sprzedaż nieruchomości, położonej w rejonie ul. Przyjacielskiej w Kobyłce, o łącznej powierzchni 5,6877 ha....

Zamknij