ggg

Urząd Gminy w Małkini Górnej nagrodzony znakiem jakości „ Przyjazny Urząd”

W dniu 19 września 2017 roku w Pałacu Akademii Nauk w Jabłonnie k. Warszawy odbyła się uroczysta gala, na której wręczane były statuetki w ramach znaku jakości “Przyjazny Urząd“.

 

fot2

Tego dnia wśród wyróżnionych znalazł się również Urząd Gminy w Małkini Górnej. Statuetkę odebrała Pani Bożena Kordek Wójt Gminy, która przybyła na uroczystość w towarzystwie Skarbnika Pani Krystyny Wetoszki. Niewątpliwie jest to ogromne wyróżnienie, zaszczyt oraz powód do dumy. Tym bardziej cieszy fakt, że działania w kierunku utrzymania wysokiej jakości obsługi, zostały zauważone i docenione, nie tylko przez odwiedzających urząd interesantów, ale również organizacje zewnętrzne. Wyróżnienie to jest przede wszystkim motywacją dla wszystkich pracowników oraz osób związanych z codziennym funkcjonowaniem Urzędu Gminy, do dalszej jeszcze bardziej efektywnej pracy.
Znak jakości „Przyjazny Urząd”, przyznawany jest co roku przez Kapitułę III Ogólnopolskiego Konkursu Instytucji Administracji Publicznej. Wyróżnienie to nadaje Kapituła złożona z naukowców pracujących na czołowych polskich uniwersytetach, m.in. Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Wrocławskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Konkurs od lat promuje jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością obsługi interesanta, a co za tym idzie najwyższym profesjonalizmem oraz rzetelnością w podejmowaniu wszelkich działań, jak również nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. Cieszy fakt, iż Urząd Gminy w Małkini Górnej został zauważony, doceniony i nagrodzony za pracę, której podstawowym przesłaniem, jest służba na rzecz mieszkańców gminy.
/Info/

 

fot1

1 469 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Budowa kanalizacji na ulicy Kościelnej, Ostrowskiej oraz części ulicy 1 Maja w Małkini Górnej. Realizacja III etapu kanalizacji.

Inwestycja pn. Budowa sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami w Małkini Górnej wkroczyła w III etap realizacji.   Wszystkie III etapy...

Zamknij