ggg ggg ggg ggg ggg ggg

Uroczyste wręczenie statuetek w konkursie „Małkińskie serca wolontariatu”

„Ciągle zapominamy,
że człowiek nieustannie musi korzystać
z pomocy innych ludzi”.
Mikołaj Gogol

27 października 2020 r. w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie, podczas którego Wójt Gminy Pani Bożena Kordek wręczyła statuetki laureatom siódmej edycji konkursu „Małkińskie serca wolontariatu”.
Kapituła konkursowa po weryfikacji nadesłanych wniosków, postanowiła przyznać tę zaszczytną statuetkę Państwu Alinie i Bogdanowi Kłuskom oraz Panu Stanisławowi Dąbkowskiemu za całokształt pracy, w której kierują się dobrem drugiego człowieka i nie są obojętni na potrzeby innych.
Pani Wójt podsumowała podczas spotkania bezinteresowną działalność wolontariacką nagrodzonych oraz podziękowała za godną naśladowania postawę, pomoc i uwagę poświęconą drugiemu człowiekowi.
W tak trudnym czasie pandemii jaki obecnie przeżywamy, pomoc niesiona potrzebującym jest nieoceniona, więc zachęcamy do bycia uważnym na potrzeby innych i niesienia pomocy, nawet bez wyraźnej prośby o to.

/Gmina Małkinia Górna/

1 163 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ćwiczenia z zakresu ratownictwa drogowego i medycznego na terenie firmy „Piotro-Stal”

W minioną sobotę, 31 października na terenie firmy „Piotro-Stal” w Tłuszczu odbyły się ćwiczenia z zakresu ratownictwa drogowego i medycznego....

Zamknij