ggg

Unihokej Jakub Skoczeń zadebiutował w Ekstralidze seniorów

Jakub Skoczeń, mieszkaniec Wyszkowa, absolwent Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie, a obecnie reprezentujący barwy pobliskiego klubu Olimpia Łochów w sobotę(25.09.21r) zadebiutował w Ekstralidze Seniorów w Unihokeju (najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce). 15 letni Jakub zagrał przeciwko AZS UMED ŁÓDZ, a jego Olimpia zakońćzyła spotkanie wynikiem 9;5.

Urodzony w 2005 roku unihokeista swoje pierwsze kroki stawiał w szkolnej drużynie w Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Potem przeniósł się do pobliskiego klubu z Łochowa. Jakub jeszcze w zeszłym sezonie grał w kategorii juniora młodszego. Dziś to czołowy zawodnik kategorii junior starszy i dzięki swojemu zaangażowaniu, oddaniu tej dyscyplinie, obecności na treningach nie tylko swojej kategorii wiekowej, ale również na treningach z seniorami Kuby praca została zauważona. Zwycięstwo w wyjazdowym meczu w Łodzi dla Olimpii to dobry wynik i prognostyk przed kolejnym rywalem z Zielonki obecnym Mistrzem Polski. Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzmy kolejnych powołań.

403 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Premier Mateusz Morawiecki złożył wizytę w Radzyminie i Dąbrówce z okazji 200. rocznicy urodzin C. K. Norwida

W ubiegły piątek, 24 września, dokładnie w 200. rocznicę urodzin C. K. Norwida wizytę w rodzinnych stronach poety złożyli przedstawiciele...

Zamknij