ggg ggg ggg ggg

Szanowni Klienci SIME Polska Sp. z o.o.

informujemy, że wejście w życie Taryfy nr 11 SIME Polska
NIE WPŁYWA na płaconą przez Państwa cenę gazu ziemnego.

Zgodnie z “Ustawą o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu” aktualna cena gazu ziemnego stosowana przez SIME Polska sp. z o.o. dla klientów w gospodarstwach domowych jest identyczna jak określona w taryfie PGNiG Obrót Detaliczny (dalej: „PGNiG OD”) obowiązującej do 31 grudnia 2022 r. i wynosi: 20,017 gr/kWh (200,17 zł/MWh).
Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego i Minister Klimatu i Środowiska p. Anny Moskwy z tygodnia 17-21 października 2022 r., rozwiązania określone w Ustawie, o której mowa powyżej, przedłużone zostaną na rok 2023 i są w końcowej fazie procedowania przez Radę Ministrów RP.
Należy się zatem spodziewać, że zgodnie z zapowiedziami, w najbliższym czasie dojdzie do nowelizacji ww. Ustawy oraz do ustalenia od 01 stycznia 2023 r. nowej taryfy PGNiG OD, która będzie określała cenę gazu ziemnego w 2023 roku dla wszystkich klientów objętych ochroną w myśl Ustawy.
Wówczas wyznaczoną w ten sposób cenę stosować będzie każdy dostawca paliwa gazowego w Polsce, w tym także SIME Polska sp. z o.o.
W związku z powyższym nie muszą Państwo wykonywać żadnych działań, bowiem ewentualna zmiana dostawcy gazu pozostanie bez wpływu na wysokość faktur płaconych przez Państwa z tytułu dostaw gazu ziemnego.
Po nowelizacji Ustawy oraz wejściu w życie wynikających z niej rozwiązań, które będą obowiązywały od 01 stycznia 2023 r., przekażemy Państwu szczegółowe informacje.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy kontaktować się z najbliższym biurem obsługi SIME Polska.
Informacji udzielamy w naszych Biurach obsługi Klienta w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 18 oraz w Regionalnych Biurach Obsługi Klienta: w Głownie przy ul. Strażackiej 2 lok. 4 oraz w Łochowie przy ul. Długiej 15. Mogą do nas Państwo napisać na adres
info@simepolska.pl lub porozmawiać z nami pod numer 48 22 10 25 300.

427 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Radzymin już w świątecznym klimacie

W ubiegłoniedzielne, śnieżne popołudnie 11 grudnia, w parku na Placu Tadeusza Kościuszki odbył się Radzymiński Jarmark Bożonarodzeniowy, którego zwieńczeniem było...

Zamknij