ggg ggg ggg

Radzymin już w świątecznym klimacie

W ubiegłoniedzielne, śnieżne popołudnie 11 grudnia, w parku na Placu Tadeusza Kościuszki odbył się Radzymiński Jarmark Bożonarodzeniowy, którego zwieńczeniem było włączenie lampek na miejskiej choince.

Radzymiński Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpoczął się o godz. 11:00, jak zawsze zgromadził wielu mieszkańców Radzymina i okolic pragnących poczuć świąteczne atmosferę. Mimo, iż pogoda nie rozpieszczała, od rana padał obfity śnieg, stoiska z domowymi wypiekami, rękodziełem i foodtrucki cieszyły się dużą popularnością. Dzieci mogły pogłaskać mięciutką alpakę oraz pojeździć na karuzeli.
Kiedy zapadł zmrok uczestnicy jarmarku zebrali się przy okazałym świątecznym drzewku, które stanęło na skwerze pomiędzy ratuszem a Kolegiatą Radzymińską.
Zebranym mieszkańcom świąteczne życzenia złożył Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński wraz z Wiceburmistrzem Krzysztofem Dobrzynieckim i Przewodniczącą Rady Miejskiej Elżbietą Darką. Punktualnie o godz. 17:00, po wspólnym odliczaniu nastąpiło rozświetlenie radzymińskiej choinki.
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tegorocznym Radzymińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

/opr. KW; źródło: Gm. Radzymin/

303 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Ciemnem powstanie nowoczesna sortownia Poczty Polskiej

Kolejny duży inwestor stawia na Gminę Radzymin. Poczta Polska wybuduje w Ciemnem przy ul. Logistycznej dużą sortownię tzw. „Warszawa II”....

Zamknij