ggg

Święto Pracownika Socjalnego

We wtorek, 21 listopada z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Starosta Adam Lubiak złożył serdeczne życzenia i podziękowania Tym, którzy na co dzień służą pomocną dłonią mieszkańcom Powiatu Wołomińskiego.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Starosta Adam Lubiak spotkał się z pracownikami socjalnymi wszystkich powiatowych instytucji, którzy na co dzień służą pomocą mieszkańcom Powiatu Wołomińskiego.
– Dzień Pracownika Socjalnego to wyjątkowa okazja do odwiedzenia Domu Pomocy Społecznej w Zielonce, Pracowników Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kobyłce, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kobyłce, Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie oraz pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie.
Składam Państwu serdeczne życzenia oraz wyrazy wdzięczności i uznania za zaangażowanie, i profesjonalizm
w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz osób potrzebujących.
Dziękuję Państwu za wrażliwość i wyrozumiałość. Życzę, aby każdy dzień pracy z podopiecznymi przynosił zadowolenie i satysfakcję oraz był motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań służących mieszkańcom naszego powiatu– podkreślił Starosta Adam Lubiak.
Były kwiaty, okolicznościowe upominki, wspaniałe i ciepłe rozmowy oraz przygotowany przez pracowników pyszny słodki poczęstunek.
Z okazji święta wyrazy uznania za zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi składamy wszystkim pracownikom socjalnym z naszego regionu!

/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

171 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stypendia dla uzdolnionej młodzieży przyznane!

Siedmioro wspaniałych uczniów odebrało z rąk Burmistrz Ząbek Małgorzaty Zyśk stypendia i dyplomy za wybitne osiągnięcia w nauce i działalności...

Zamknij