ggg ggg

Stypendia dla uzdolnionej młodzieży przyznane!

Siedmioro wspaniałych uczniów odebrało z rąk Burmistrz Ząbek Małgorzaty Zyśk stypendia i dyplomy za wybitne osiągnięcia w nauce i działalności artystycznej w roku szkolnym 2022/2023.

W poniedziałek, 20 listopada odbyło się oficjalne wręczenie stypendiów i dyplomów dla uzdolnionej młodzieży z Miasta Ząbki, uczęszczającej do szkół ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia w nauce i działalności artystycznej w roku szkolnym 2022/2023.
W tym roku nagrodzonych zostało siedmioro ząbkowskich uczniów: Mateusz Kamiński, Mateusz Wesołowski, Karol Maria Jakubowski, Mikołaj Maria Jakubowski, Jan Oleksyn, Malwina Łuczak, Bartosz Gołebiowski.
Dyplomy wręczyła uczniom Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk. W uroczystości udział wzięli również Członkowie Komisji Stypendialnej: Radne Rady Miasta Ząbki – Marzena Toton (Przewodnicząca Komisji Stypendialnej) i Zofia Dąbrowska oraz Główny Specjalista Referatu Oświaty i Polityki Społecznej UM Ząbki Agnieszka Przywózka.
Spotkanie było znakomitą okazją dla przedstawicieli ząbkowskiego magistratu do porozmawiania z młodymi ludźmi.
– Cieszę się, że w tym roku mamy aż siedmiu stypendystów, którzy otrzymali nagrodę za wybitne osiągnięcia w nauce lub działalności artystycznej. Gratulujemy naszym młodym stypendystom ze szkół średnich osiągniętych sukcesów. Składamy też podziękowania na ręce rodziców naszej
wybitnej młodzieży – powiedziała Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim tegorocznym stypendystom, a ząbkowskich uczniów szkół ponadpodstawowych zachęcamy do aplikowania o stypendium w następnym roku szkolnym!

/opr. KW, źródło: ML – UM Ząbki/

172 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „JAN PAWEŁ II –
GŁOSICIEL POKOJU”

Gminny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Głosiciel Pokoju” adresowany był do wszystkich dzieci, uczęszczających do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych...

Zamknij