ggg
ggg

Studniówka maturzystów Zespołu Szkół nr 3

Uczniowie z czterech klas technikum i dwóch klas liceum w Zespole Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, 22 stycznia bawili się w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Widać było podekscytowanie i radość z udziału w tym wyjątkowym balu wśród maturzystów i ich partnerów, troskę ze strony dyrekcji szkoły i wzruszenie przedstawicieli rodziców.
Zebranych przywitał dyrektor szkoły Adam Mickiewicz wraz z zastępczynią Elwirą Sawicz – Bakułą. W swoich słowach, które skierował do młodzieży było wiele ciepła i uznania, ale też przypomnienie o zbliżającej się maturze oraz wyjątkowych czasach pandemii. Życzył dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Następnie tradycyjnie wszyscy pod kierunkiem dyrekcji stanęli do staropolskiego poloneza, którego figury odtańczono do muzyki Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”.
Podczas studniówki młodzież ma okazję podziękować swoim wychowawcom za lata spędzone w szkole i trud wychowawczy. W tym roku takie podziękowania otrzymali: Agata Zawadzka, Mateusz Gąsiewski, Piotr Nida, Grażyna Witkowska, Agnieszka Wydryszek i Kamil Gurbała. Kolejne podziękowania zostały skierowano do rodziców. Nie mogło zabraknąć błogosławieństwa w intencji studniówki i matury, którego udzielił uczniom ks. Mateusz Krajewski.
Część oficjalną balu poprowadzili uczniowie: Bartosz Garbacz i Małgorzata Kielan.
Młodzież przygotowała część artystyczną, na którą złożyło się wykonanie przez Kamilę Dzierbun piosenki ,,Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego, przez Roksanę Sówkę przeboju zespołu Video, pt. „Środa, czwartek”, następnie odbył się pokaz walca angielskiego oraz rockowy występ szkolnego zespołu w składzie: Aleksander Godłoza, Kajetan Michalik i Maciej Chaciński.
Pokaz walca angielskiego przygotowany pod kierunkiem Sebastiana Archackiego i Katarzyny Rychlickiej zaprezentowali uczniowie: Julia Piaścińska i Piotr Mejer, Klaudia Skrzypek i Marek Wróbel, Oliwia Prus i Oskar Kuchta, Aleksandra Sienkiewicz i Hubert Olbryś, Wiktoria Kołaczek i Maciej Gierek, Daria Przybyłowska i Paweł Sochaczewski, Marta Zalewska i Mateusz Wójcik.
Po części oficjalnej i poczęstunku młodzież ruszyła do tańca.
/J.Cz./

 

676 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Studniówka maturzystów Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie

Tegoroczna studniówka uczniów Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbyła się 22 stycznia w Domu Weselnym „Sylwia” w Białymbłocie. Podobnie...

Zamknij