ggg
ggg ggg

Rusza kolejna edycja Powiatowej Szkoły Rodzenia!

W poniedziałek, 1 marca podpisano umowę na prowadzenie Powiatowej Szkoły Rodzenia w 2021 roku. Zajęcia realizowane na terenie Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, cieszą się olbrzymim zainteresowaniem ze strony przyszłych rodziców.

Sygnatariuszami umowy na prowadzenie Powiatowej Szkoły Rodzenia w 2021 roku byli: starosta Adam Lubiak wraz z wicestarostą Piotrem Borczyńskim oraz dyrektor Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, Grzegorz Krycki.
Zajęcia Powiatowej Szkoły Rodzenia realizowane na terenie Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy, cieszą się olbrzymim zainteresowaniem ze strony przyszłych rodziców.
Program składa się z 9 spotkań (odbywających się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych) i obejmuje: zajęcia teoretyczne, zajęcia warsztatowe oraz zajęcia z fizjoterapeutą.
Do udziału w cyklu spotkań organizatorzy zapraszają wszystkich rodziców, oczekujących dziecka i planujących poród w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że udział w zajęciach jest bezpłatny, a przedsięwzięcie realizowane jest w całości ze środków Starostwa Powiatowego w Wołominie, w ramach Programu Polityki Prorodzinnej w Powiecie Wołomińskim ,,TAKrodzina.pl”.
Szczegółowe informacje o Powiatowej Szkole Rodzenia dostępne są na stronie internetowej Szpitala (http://www.szpitalwolomin.pl/powiatowa-szkola-rodzenia/) oraz pod numerem telefonu 22 763 31 37 w godzinach 10:00 -14:00.

/opr. KW, źródło: powiat wołomiński/

131 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ustawiono nowe wiaty przystankowe na ul. Powstańców

Miasto Ząbki stara się poprawić komfort pasażerów, korzystających z komunikacji autobusowej. W ubiegłym tygodniu pojawiły się nowe wiaty przystankowe na...

Zamknij