ggg ggg ggg

Remont pięciu ulic coraz bliżej. Wykonawca został wprowadzony na budowę

W poniedziałek, 15 maja Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk podpisała umowę na przebudowę pięciu ząbkowskich ulic: Harcerskiej, Westerplatte, Kołłątaja, Obrońców i Tulipanowej. Wprowadzenie wykonawcy inwestycji na budowę odbyło się już następnego dnia.

We wtorek, 16 maja warszawska firma DOWBUD-C II Sp. z o.o. Sp. k., będąca wykonawcą przebudowy pięciu ząbkowskich ulic: Harcerskiej, Westerplatte, Kołłątaja, Obrońców i Tulipanowej została wprowadzona na budowę.
W związku z przebudową powyższych ulic, Urząd Miasta Ząbki zwraca się z prośbą o wykonanie przyłączy przed rozpoczęciem inwestycji. Po zakończeniu robót budowlanych przez Miasto Ząbki wykonanie przyłączy będzie utrudnione ze względu na objęcie nowych dróg gwarancją na wykonane roboty budowlane.
W ramach przebudowy ulic: Harcerskiej, Westerplatte, Kołłątaja, Obrońców i Tulipanowej zostanie wykonana kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny oraz wymiana nawierzchni jezdni, zjazdów i chodników. Termin wykonania to 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

/opr. KW, źródło: ML – UM Ząbki/

468 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kobyłkowski UTW na wyciecze pełnej przygód

Przygodowy scenariusz zwiedzania, rozwiązanie kryminalnej intrygi, a także ognisko z pieczeniem kiełbasek - takie atrakcje stały się udziałem uczestników wycieczki,...

Zamknij