ggg

Kobyłkowski UTW na wyciecze pełnej przygód

Przygodowy scenariusz zwiedzania, rozwiązanie kryminalnej intrygi, a także ognisko z pieczeniem kiełbasek – takie atrakcje stały się udziałem uczestników wycieczki, zorganizowanej w ramach Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W słoneczny czwartek, 11 maja słuchacze Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku udali się na pełną przygód wycieczkę po Mazowszu.
Kobyłkowska młodzież trzeciego wieku odwiedziła Ciechanów, Opinogórę i Gołotczyznę, gdzie zwiedziła m.in. Zamek Książąt Mazowieckich, Muzeum Romantyzmu i Muzeum Pozytywizmu. Na podkreślenie zasługuje fakt, że
w trakcie wycieczki zrealizowano przygodowy scenariusz zwiedzania, zakładający m.in. rozwiązanie intrygi
kryminalnej w Gołotczyźnie.
Z myślą o słuchaczach Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowano również ognisko z pieczeniem kiełbasek, podczas którego można było odetchnąć wśród zieleni korzystając z pięknej, majowej pogody.
Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania Burmistrz Kobyłki Edycie Zbieć za objęcie wycieczki patronatem oraz sfinansowanie kosztów przejazdu.

/opr. KW; źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce/

211 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Huczny i kolorowy finał „Wojciechowego Świętowania 2023” w Serocku!

„Wojciechowe Świętowanie”, to kluczowa impreza w kalendarzu gminnych eventów, nie mogło jej więc zabraknąć także w tym roku. Kulminacyjnym wydarzeniem...

Zamknij