ggg ggg ggg ggg

PROJEKT ,,WZMOCNIJ SWOJE OTOCZENIE„ ZOSTAŁ ZREALIZOWANY W OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W UDRZYNIE

Ochotnicy z Udrzyna mogą już korzystać z nowego sprzętu multimedialnego, bramy garażowej oraz wykorzystywać umiejętności nabyte podczas kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Nowe drzwi zostały zamontowane w garażu, natomiast sprzęt multimedialny został użyty podczas szkoleń dla Strażaków Ochotników.

Szkolenie KPP znacznie ułatwia pomoc poszkodowanym podczas podejmowanych akcji ratowniczych. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów takich jak: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/
oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

/Info UG Brańszczyk/

421 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
MINISTER ROLNICTWA I ROZWOJU WSI INFORMUJE:

VII Forum Rolników i Agrobiznesu W Forum, które odbyło się 29 listopada w Poznaniu, wziął udział wicepremier, minister rolnictwa i...

Zamknij