ggg ggg ggg ggg

Program TalentowiSKO z zielonym Mikołajem z Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej

TalentowiSKO, to Ogólnopolski Program Banków Spółdzielczych rozwijający działanie Szkolnych Kas Oszczędności. Jego celem jest wspieranie talentów wśród dzieci i młodzieży. Uczy myśleć pozytywnie o pieniądzu i promuje dobre nawyki w oszczędzaniu i zaradność życiową.

11

Szkoły Podstawowe z Ostrowi i okolic zaprzyjaźnione z Bankiem Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej i biorące udział w Programie TalentowiSKO, zostały odwiedzone przez niezwykłego Mikołaja. Niezwykłego, bo zamiast tradycyjnego, czerwonego stroju, tym razem Mikołaj miał zielony strój!

klasa IIIa SP nr 3

Mikołaj wraz ze swoją śnieżynką przybył do Szkół w ostatnich dniach nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, sprawiając dzieciom niesamowitą niespodziankę i moc radości. Podarował dzieciom upominki i słodkości . Uczniowie przygotowali dla Mikołaja wierszyki i piosenki, były również prezentacje taneczne. Mikołaj był zachwycony występami dzieci i obiecał im, że na pewno odwiedzi je za rok.
Zielony Mikołaj zawitał do: ostrowskiej „Dwójki” z ZSP nr 1 im. Papieża Jana Pawła II, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka, Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Dudach oraz Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach.

Mikołaj w Klasie IIIa ze SP nr 3 z wychowawczynią p. Aliną Borys

Mikołaj z Dyrektor SP nr 3 p. Teresą Wilczyńską

Zielony Mikołaj w SP nr 2

2 162 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
23. Finał WOŚP. Ostrowski sztab zebrał ponad 23 tys. zł

Ze wstępnych danych wynika, że do godz. 17.00 (bez wieczornych licytacji) Ostrowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał 22 111,15...

Zamknij