ggg
ggg ggg

Poznajmy „Rodzinne Mazowsze Norwida”

Starosta Powiatu Wyszkowskiego zaprasza na wykład pt. „Rodzinne Mazowsze Norwida”, organizowany w ramach Powiatowych Obchodów 200. Rocznicy urodzin Cypriana Norwida.

Wykład poprowadzi uznana norwidolog, wybitna znawczyni biografii artysty – prof. Zofia Dambek – Giallelis, pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Towarzyszyć jej będzie Marzena Deluga, polonistka z I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.
Wykład odbędzie się 29 kwietnia 2021 r. (czwartek) o godz. 18.00 w formule online. Link do transmisji będzie dostępny na stronie internetowej www.powiat-wyszkowski.pl oraz na profilu Powiatu Wyszkowskiego na facebooku bezpośrednio przed rozpoczęciem wykładu. Osoby, które nie posiadają kont na portalu facebook również będą mogły obejrzeć transmisję wykładu. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Wyszkowie, I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie oraz Fundacja Museion Norwid.

/Starostwo Powiatowe w Wyszkowie/

84 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
#Akcja Donacja w CEZiU „Kopernik”

Uczennice CEZiU „Kopernik” wzięły udział w kampanii #Akcja Donacja, która ma na celu zmniejszenie skutków problemu ubóstwa menstruacyjnego w Polsce....

Zamknij