ggg

Powiatowa Karta Rodziny nr 11 000 oraz rower od Pana Starosty dla 9-letniego Szymona z Gminy Tłuszcz!!!

W poniedziałek, 8 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wołominie, odbyło się uroczyste wręczenie Powiatowej Karty Rodziny o numerze 11 000. Szczęśliwym posiadaczem karty został 9-letni Szymon Czerwiński, który dodatkowo otrzymał rower od Starosty Adama Lubiaka.

Jakże miła uroczystość wręczenia Powiatowej Karty Rodziny TAKrodzina.pl, oznaczonej okrągłym numerem 11 000 odbyła się w obecności Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka, Wicestarosty Piotra Borczyńskiego oraz Wiceburmistrza Tłuszcza Waldemara Banaszka.
Szczęśliwym posiadaczem Karty został 9-letni Szymon Czerwiński, który wraz z rodzicami: Panią Martyną i Panem Mariuszem oraz dwoma braćmi: Bartłomiejem i Leonem mieszka w Gminie Tłuszcz.
W swoim wystąpieniu Starosta Adam Lubiak podkreślił wyjątkowość współdziałania Gmin oraz Powiatu Wołomińskiego w realizacji Powiatowego Programu Polityki Prorodzinnej „TAKrodzina.pl”. Zwrócił też uwagę na ważność i wartość ulg i zniżek dla rodzin wielodzietnych, wynikających z posiadania i używania Powiatowych Kart Rodziny. (Zakres ulg i zniżek określają rady gmin, a ich koszty ponoszą gminy uczestniczące w Programie oraz powiat).
Tego dnia, wszyscy członkowie Rodziny Czerwińskich, oprócz imiennych Kart dostali także drobne upominki od Powiatu Wołomińskiego. Dodatkowo, Szymon otrzymał od Pana Starosty rower, a rodzice kosz pełen słodyczy.
Nie zabrakło również serdecznych życzeń wszelkiej pomyślności, zdrowia i samych sukcesów, które Państwu Czerwińskim złożyli włodarze powiatu i gminy Tłuszcz, a do których w imieniu redakcji gorąco się przyłączamy!

/opr. KW;
źródło: Powiat Wołomiński/

313 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Bo wolność – to wśród mądrych ludzi żyć…”

Głównym punktem kobyłkowskich obchodów, upamiętniających 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę była uroczystość patriotyczna, która odbyła się w ubiegły czwartek,...

Zamknij