ggg ggg ggg ggg

Podsumowanie III edycji akcji „Lato z Uśmiechem”

Wakacje dobiegają końca, więc czas na podsumowanie trzeciej edycji „Lata z Uśmiechem”, zrealizowanej z myślą o uczniach z niepełnosprawnościami na terenie Powiatu Wołomińskiego.

W akcji odbywającej się przez pięć letnich tygodni, wzięły udział dzieci z niepełnosprawnościami, uczęszczające do powiatowych szkół specjalnych.
W ramach realizowanego programu, prowadzone były zajęcia profilaktyczne oraz kulturalno-sportowe, a także te rozwijające umiejętności dzieci, m.in.: wycieczki, gry i zabawy integracyjne, warsztaty terapeutyczne, zajęcia plastyczne i ogólnorozwojowe, czy gry terenowe.
Zajęcia odbywały się w Szkole Podstawowej Specjalnej im. Marii Konopnickiej i podzielone były na tygodniowe turnusy.
W imieniu Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka w uroczystym zakończeniu programu uczestniczyli: Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego Paweł Dąbrowski oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Hanna Skrzypczak, którzy złożyli podziękowanie dyrekcji i wychowawcom, opiekunom za tegoroczne zaangażowanie i pracę z dziećmi.
Program realizowany jest przy współpracy Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Wołominie, szkół specjalnych oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

/Powiat Wołomiński/

724 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
XXI Zlot Motocyklowy „MotoCud”

Doroczny Zlot Motocyklowy „MotoCud” to wydarzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie obchody kolejnych rocznic Cudu nad Wisłą w Radzyminie. Tegoroczny...

Zamknij