ggg
ggg ggg

Piotr Uściński powołany na Wiceministra Rozwoju i Technologii

Z dniem 26 sierpnia br. poseł Piotr Uściński został powołany przez Premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko Sekretarza Stanu
w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Piotr Uściński jako wiceminister ma odpowiadać w resorcie za budownictwo, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne oraz mieszkalnictwo. (Nowo powołany minister będzie nadzorował m.in. działania Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii).
„Dziś zaczynam jeszcze intensywniejszą pracę dla Polski. Dziękuję Mateuszowi Morawieckiemu za zaufanie i powołanie mnie na stanowisko Wiceministra Rozwoju i Technologii.
Dziękuję środowisku wolnościowo-konserwatywnemu Prawa i Sprawiedliwości za wsparcie. Dziękuję wszystkim, którzy na co dzień wspierają mnie w pracy poselskiej” – napisał Piotr Uściński na swoim profilu na FB, tuż po odebraniu z rąk Premiera Morawieckiego nominacji na stanowisko wiceministra. Jednocześnie nowy Sekretarz Stanu w MRiT obiecał „ciężko pracować, aby zrealizować zapowiedzi Polskiego Ładu” w powierzonym mu zakresie.
Posłowi ziemi wołomińsko-radzymińskiej gratulujemy nominacji i życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku.

/opr. KW; foto: gov.pl/

170 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyjątkowy koncert PZLPiT „Mazowsze” w Ząbkach!

W niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 18:00 w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, wystąpił Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i...

Zamknij