ggg ggg ggg ggg

Pierwszy mecz letniego sezonu na miejskiej plaży w Wyszkowie

18 lipca na plaży miejskiej został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wyszkowa. W zawodach mógł wystąpić każdy chętny, nie obowiązywało wpisowe, ale zgłaszających obowiązywał regulamin.

Organizatorami imprezy był Urząd Miejski w Wyszkowie oraz Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Oprócz dobrej zabawy impreza miała na celu popularyzacja siatkówki plażowej i promocję form aktywnego spędzenia wolnego czasu. Turniej rozegrany został w sobotę 18 lipca 2015 r. na boisku do siatkówki plażowej, które w roku bieżącym zostało pięknie przygotowane na plaży miejskiej przy moście drogowym w Wyszkowie. Start rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00, zakończenie ok. godz. 14.00. Do rozgrywek zgłaszano „dwójki” w kat. wiekowej OPEN bez podziału na kobiety i mężczyzn, bez przeciwwskazań zdrowotnych, świadomie i na własne ryzyko decydujących się na udział. Zawodnicy niepełnoletni musieli posiadać pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. O końcowej klasyfikacji w rozgrywkach decydowała większa liczba zdobytych punktów (wygrana 2 punkty, przegrana – 0 pkt.) oraz lepszy stosunek punktów zdobytych do straconych.
Turniej rozgrywano przy pięknej, słonecznej pogodzie oraz w miłej i przyjaznej atmosferze, w zgodzie z zasadą fair play. Zagrało 7 zespołów w 14 meczach.

dscf6986

Wyniki:
I miejsce – Adrian Grzybowski, Krystian Kruk
II miejsce – Daniel Pędzich, Piotr Jurczyk
III miejsce – Mateusz Macioszczyk, Artur Brzeziński
IV miejsce – Bartosz Przesmycki, Maksymilian Grzybowski

 

Za miejsca 1-3, drużyna otrzyma puchar + statuetki okolicznościowe, a wszystkie cztery zwycięskie zespoły różne gadżety np. torby, piłki, okulary, czapki.
/J.Cz./

Galeria zdjęć

2 054 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
IV Gminne Obchody Dnia Strażaka w Równem

W upalne popołudnie 4 lipca 2015 w Równem w gminie Strachówka odbyły się IV Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z...

Zamknij