ggg ggg

Mistrzostwa Woj. Mazowieckiego w Karate Kyokushin 2023

Marki 12.03.2023 – dwa tytułu mistrzowskie powędrowały do nas !!!!

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate Kontaktowego Województwa Mazowieckiego oraz Stowarzyszenie Highlander Combat Academy.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwunastu zawodników. Dwóch z nich sięgnęło po tytuły mistrzowskie. Aleksander Cydejko w kategorii juniorów – 60 kg poprawił swój wynik z ubiegłego roku
(II miejsce) oraz Kacper Podbielski w kategorii juniorów młodszych – 75kg.
Obaj zawodnicy stoczyli znakomite pojedynki wygrywając w świetnym stylu zarówno w eliminacjach, jak też w finałach.
Pięciu zawodników wywalczyło również brązowe medale ; Kwasiborski Adam – kat Młodzik – 55 kg, Tararuj Wiktoria – kat. Młodziczka – 50 kg, Jachna Amelia – kat Juniorka 60+ kg,
Wielądek Przemysław kat. Junior młodszy – 50 kg, Dorosz Franciszek – Junior młodszy 70+ kg.
W zawodach wzięło udział 307 zawodników z 28 klubów. Zawody rozegrano dla kategorii młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.
Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski pełnił funkcję sędziego a sensei Tomasz Marcjaniak był sekundantem i opiekunem zawodników. W klasyfikacji medalowej Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął 8 miejsce drużynowo.