ggg ggg ggg

Miasto Ząbki z certyfikatem Znaku Jakości Ekonomii Społecznej 2023 – Społecznie Odpowiedzialny Samorząd

Miło nam poinformować, że Miasto Ząbki wyróżnione zostało certyfikatem Znaku Jakości Ekonomii Społecznej 2023 – Społecznie Odpowiedzialny Samorząd.

Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej 2023 organizowany był w partnerstwie przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej – lidera oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.
„W konkursie, zostały nagrodzone samorządy, które z sukcesem realizują misję społeczną oraz propagują idee spójności i solidarności w obszarach swojej działalności. Przyznane certyfikaty przyczynią się do budowy marki zwycięzców oraz całego sektora ekonomii społecznej” – wskazano w komunikacie BGK.
Jak podkreślają organizatorzy, celem konkursu było wyróżnienie podmiotów przyczyniających się do rozwoju społecznego i gospodarczego środowisk lokalnych. Certyfikat uzyskały samorządy, „które w sposób wyróżniający się wspierają ekonomię społeczną oraz propagują idee spójności i solidarności społecznej”.
/KW; źródło: ML – UMZ/

422 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podwójny jubileusz „Dąbrowianek”

W sobotę, 8 lipca w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce, odbyły się uroczyste obchody podwójnego jubileuszu „Dąbrowianek”: 60-lecia...

Zamknij