ggg ggg

Miasto Ząbki przystąpiło do Ogólnopolskiej Karty Seniora

W ubiegły poniedziałek, 19 czerwca w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Ząbkach, odbyło się spotkanie inaugurujące program Ogólnopolska Karta Seniora, podczas którego w obecności Burmistrz Małgorzaty Zyśk wydano 10 pierwszych Kart ząbkowskim seniorom.

Miasto Ząbki przystąpiło do programu Ogólnopolska Karta Seniora.
Wszyscy Mieszkańcy 60+ uprawnieni do posiadania karty Jestem z Ząbek, mogą uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora, która jest przepustką do wielu zniżek w całym kraju, oferowanych już przez ok. 3300 podmiotów. (Zniżki na Ogólnopolską Kartę Seniora oferują m.in. przedsiębiorcy, firmy, ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne, świadczeniodawcy zabiegów zdrowotnych).
Podczas ubiegłoponiedziałkowego spotkania inauguracyjnego, w obecności Burmistrz Ząbek Małgorzaty Zyśk, interesujący wykład poświęcony aktywności fizycznej po sześćdziesiątce wygłosił Ambasador Sportu oraz Zdrowego i Aktywnego Stylu Życia „Głosu Seniora” dr inż. Marek Pilch.
(Pan Doktor jest byłym pracownikiem naukowym AGH, inżynierem, ale też maratończykiem, wielokrotnym medalistą i Mistrzem Polski Dziennikarzy, zarówno na krótkich dystansach tj. 400, 800 m, jak też na dystansach 3, 5 i 10 km).
Pierwsze 10 Ogólnopolskich Kart Seniora w Ząbkach zostało już wydanych. Wszystkim mieszkańcom 60 plus, uprawnionym do posiadania Ogólnopolskiej Karty Seniora przypominamy, że można ją otrzymać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ząbkach (pokój nr 7). Zapraszamy!

/opr. KW; źródło: UMZ;
foto: B. Śladowski – UMZ/

529 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spółdzielnia Socjalna Podkowa w gronie laureatów konkursu „Znak Jakości Ekonomii Społecznej 2023”

Z radością przychodzi nam poinformować, że Spółdzielnia Socjalna Podkowa z siedzibą w Kobyłce znalazła się w gronie jednostek, które w...

Zamknij