ggg ggg ggg ggg

Lasek przy ul. Gajowej zostanie zagospodarowany

Miasto Ząbki wspólnie z Nadleśnictwem Drewnica podjęło działania, zmierzające do zagospodarowania i uporządkowania terenu leśnego przy ulicy Gajowej.

W piątek, 26 stycznia w Nadleśnictwie Drewnica odbyło się spotkanie Burmistrz Ząbek Małgorzaty Zyśk z Nadleśniczym Arturem Delegaczem w sprawie terenu leśnego przy ulicy Gajowej.
Rozmowa dotyczyła podpisania porozumienia, w którym zawarte będą zadania i obowiązki stron związane z uporządkowaniem lasku.
Po stronie Nadleśnictwa, na początek oprócz uporządkowania terenu i cięć pielęgnacyjnych, będzie ustawienie tablic edukacyjnych. Z kolei, Miasto Ząbki zadba o ławki i kosze na śmieci, które będą przez gminę opróżniane.
Celem doprecyzowania planowanego zakresu prac, w ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie w terenie z udziałem Burmistrz Małgorzaty Zyśk, Nadleśniczego Artura Delegacza oraz pracowników Nadleśnictwa Drewnica.
Tuż po spotkaniu Burmistrz Ząbek poinformowała, że prace porządkowe w lasku przy ul. Gajowej rozpoczną się już niebawem.

/kw; źródło: UM Ząbki/

262 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strażacy OSP Marki, OSP Radzymin i OSP Wołomin z największą liczbą interwencji w 2023 roku

W jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Powiatu Wołomińskiego trwa okres walnych zebrań sprawozdawczych, podsumowujących pracę naszych strażaków w 2023...

Zamknij