ggg ggg ggg ggg

Koncert Noworoczny RZAWP w Wołominie

W ubiegły piątek, 12 stycznia w Kościele Parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, na który zaprosili mieszkańców Starosta Wołomiński Adam Lubiak oraz
Ks. Proboszcz Witold Gajda.

„W wyjątkowej świątyni, miejscu, które jest dla nas źródłem inspiracji i duchowego zjednoczenia, odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, by móc wspólnie ze społecznością Powiatu Wołomińskiego celebrować piękno muzyki w rocznicę 100-lecia konsekracji Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie” – podkreślił Starosta Adam Lubiak, dodając:
„Cieszę się z obecności przybyłych gości – zarówno tych, którzy są stałymi bywalcami tego miejsca, jak i tych, którzy dziś zaszli tu po raz pierwszy. Wasza obecność jest dla nas zaszczytem i sprawia, że to wydarzenie stało się jeszcze bardziej wyjątkowe.
Pragnę podziękować księdzu proboszczowi Witoldowi Gajdzie za owocną współpracę,
w efekcie której powstało to muzyczne widowisko oraz księdzu Łukaszowi Królowi za piękne Słowo Boże podczas poprzedzającej koncert Mszy Świętej.
Wystąpili utalentowani artyści, którzy poświęcili wiele czasu i serca, by przygotować dla nas ten niezwykły koncert. Jesteśmy pewni, że ich muzyka dotarła do każdego z nas, niosąc ze sobą nie tylko dźwięki, ale także głębokie emocje i przesłanie. Mam nadzieję, że ten wieczór wypełniony dźwiękami był czasem nie tylko relaksu, ale także duchowego wzbogacenia oraz poczucia jedności.
Ogromne podziękowania za to kieruję do: Kierownika muzycznego Pana Adama Czajkowskiego, Kierownika działu technicznego Pana Krzysztofa Stoińskiego, Dyrygenta orkiestry symfonicznej Pana Tomasza Labunia.
Mam nadzieję na więcej takich spotkań z mieszkańcami Powiatu Wołomińskiego, które będą dla nas źródłem radości, nadziei i jedności” – powiedział Starosta Adam Lubiak.

/kw; źródło: Powiat Wołomiński/

213 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Centrum Monitoringu w Ząbkach rozpoczęło działalność

Wraz z początkiem stycznia 2024 r. rozpoczęło działalność Centrum Monitoringu Miasta Ząbki. Utworzone w pomieszczeniach Straży Miejskiej centrum działa na...

Zamknij