ggg ggg

Kolejne umowy na budowę sieci wodociągowej podpisane!

Można powiedzieć, że długość sieci wodociągowej na terenie Gminy Tłuszcz zwiększa się z każdym miesiącem. Mimo, że rozpoczął się sezon urlopowy, przedstawiciele oraz pracownicy Gminy Tłuszcz nie ustają w działaniach, aby jak najwięcej mieszkańców już wkrótce mogło korzystać ze świetnej jakości wody.

7 lipca 2021r. Zastępca Burmistrza Tłuszcza Waldemar Banaszek przy kontrasygnacie Skarbnik Gminy Haliny Kusak podpisali kolejne umowy na rozbudowę sieci wodociągowej na terenie Gminy Tłuszcz.
4 umowy zostały podpisane z Panią Eweliną Przyborowską- przedstawicielką firmy Zakład Inżynieryjno-Budowlany Przyborowski Sp. z o.o. na zadania:
Budowa odcinka sieci wodociągowej w Tłuszczu o długości 236,10 m
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pawłów o długości 1 051,40 m
Budowa sieci wodociągowej w ulicy Chabrowej i Jesionowej w miejscowości Mokra Wieś o długości 533,80 m
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Stryjki o długości 1 736,50 m


Inwestycje cieszą nas tym bardziej, że dzięki rozbudowie wodociągów Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach zostanie przyłączona do sieci. Oznacza to, że wszystkie placówki oświatowe zarządzane przez samorząd gminny będą miały zapewnioną dobrej jakości wodę. W zeszłym roku przyłącze zostało wykonane w Zespole Szkół im. Władysława Podkowińskiego, a teraz zgodnie z zapowiedziami przyszła pora na szkołę w Stryjkach.
Kolejne umowy zostały podpisane z Panem Jarosławem Karpińskim- przedstawicielem firmy „WOD-BUD” z Trojan, która będą realizować inwestycję pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji KPOŚK na terenie Gminy Tłuszcz” o wartości 5,5 mln zł!
Zadanie zostało podzielone na 3 części, a jego zakres przedstawia się następująco:

/Info Gmina Tłuszcz/

1 091 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
I Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej – Podsumowanie eliminacji rejonowych w Ząbkach

I Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej to wydarzenie o charakterze patriotycznym, którego celem jest krzewienie historii, kultury i tradycji narodu polskiego...

Zamknij