ggg
ggg
ggg ggg

Kobyłkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował nowy rok akademicki

W środę, 6 października w Miejskim Ośrodku Kultury im. J. Turka w Kobyłce, w obecności burmistrz Edyty Zbieć odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2021/2022 Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Po trwającej blisko półtora roku przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kobyłce znów mogli spotkać się na uroczystej inauguracji roku akademickiego.
Wydarzenie odbyło się w ubiegłą środę, 6 października o godz. 14:00 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce. W ceremonii rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2021/2022 wzięła udział Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć, która życzyła studentom ciekawych wykładów, niesłabnącej energii, zdobywania nowych doświadczeń i oczywiście, dużo zdrowia.
Korzystając z okazji, Burmistrz Edyta Zbieć skierowała również serdeczne podziękowania pod adresem Prezes Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku p. Zofii Szostek za inicjatywę i pozyskanie środków zewnętrznych na działania Uniwersytetu.
Uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego uświetniła muzyczna niespodzianka, jaką okazał się koncert popularnego zespołu Plateau.
Warto w tym miejscu nadmienić, że studenci Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku bardzo aktywnie rozpoczęli nowy semestr. Już następnego dnia po uroczystej inauguracji roku akademickiego przystąpiono do zajęć praktycznych – prac pielęgnacyjnych w ogrodzie społecznym „Kawka w plenerze”, dzięki czemu miejsce nabiera coraz większego uroku.

/opr. KW; źródło: MOK Kobyłka/

58 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” z wizytą w Wołominie i Radzyminie!

Wołomin i Radzymin były ostatnimi przystankami na trasie Wirtualnego Teatru Historii „Niepodległa”, który w tym roku odwiedził dwadzieścia miejscowości w...

Zamknij